SKLZ Cold Roller Ball, chladivá masážní koule

Kód: APD-CLDRLR-02
Neohodnoceno
Značka: SKLZ
889 Kč 734,71 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ Cold Roller Ball je účinná regenerační pomůcka, která kombinuje chlazení a masáž v jednom. Vnější gumový plášť je úchopný, dobře padne do ruky a umožňuje optimální regulaci tlaku. Vnitřní kulička z nerezové oceli přenáší příjemné chlazení, které přispívá k regeneraci a zotavení.

Pro intenzivní chlazení můžete také dát kuličku SKLZ Cold Roller Ball do chladničky nebo mrazničky. Jediné, co musíte udělat, je odstranit gumový plášť a vnitřní část položit do něj. Pro opětné použití dejte gumový plášť zpět a začněte s masáží.

 

 

Malý, praktický a přenosný

Kombinuje vlastní masáž s regeneračním chlazením

Gumový plášť zajišťuje, že kulička zůstane déle chladnější

Kulička z nerezové oceli klouže pohodlně po kůži

 

 

 

Zůstaňte v pohodě s ledovým míčkem

Led, kombinovaný s léčebnou silou masáže, je magická hůlka trenérů a sportovců. Kulička hladce klouže po kůži, zatímco izolační gel zajišťuje chlad, ale nikdy příliš velký.

 

Nečekejte na zranění

Po ukončení tréninku použijte Cold Roller Ball pro nejlepší efekt. Tlak masáže zklidňuje svaly, zatímco led vniká hluboko do postižené tkáně, aby se snížil zánět.

 

Zapomeňte na Vašeho terapeuta

Studený kuličkový váleček je přenosný a lehký, aby jej uživatel mohl kamkoliv a kdykoli přinést. Odnímatelná komfortní rukojeť Vám umožní proniknout hluboko do napnutého svalu a je dostatečně lehký na to, abyste jej sbalili do tašky pro potréninkové zotavení. Cold Roller Ball - částečná masérka, částečný fyzioterapeut - je základním nástrojem pro pomoc při zotavení.

 Návod v angličtině

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: