Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení vlády je naše pražská pankrácká prodejna uzavřena. Eshop funguje bez omezení.

SKLZ Cold Roller Ball, chladivá masážní koule

Kód: APD-CLDRLR-02
1 hodnocení
Značka: SKLZ
889 Kč 735 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLZ Cold Roller Ball je účinná regenerační pomůcka, která kombinuje ochlazení a masáž v jednom. Vnější gumový plášť je z protiskluzového materiálu, dobře padne do ruky a umožňuje optimální regulaci tlaku. Vnitřní kulička z nerezové oceli přináší příjemné ochlazení, které přispívá k regeneraci a zotavení.

Pro intenzivní ochlazení můžete také dát kuličku SKLZ Cold Roller Ball do chladničky nebo mrazničky. Jediné, co musíte udělat, je odstranit gumový plášť a vnitřní část položit do něj. Pro opakované použití dejte gumový plášť zpět a začněte s masáží.

  • SKLZ Cold Roller Ball je malá, praktická a přenosná regenerační pomůcka
  • Kombinuje vlastní masáž s regeneračním chlazením
  • Gumový plášť zajišťuje, že kulička zůstane déle chladnější
  • Kulička z nerezové oceli klouže pohodlně po kůži

 

Zůstaňte v pohodě s ledovým míčkem

Led kombinovaný s léčebnou silou masáže je magická hůlka trenérů a sportovců. Kulička hladce klouže po kůži, zatímco izolační gel zajišťuje chlad, ale nikdy příliš velký.

Nečekejte na zranění

Po ukončení tréninku použijte SKLZ Cold Roller Ball pro nejlepší efekt. Tlak masáže zklidňuje svaly, zatímco led vniká hluboko do postižené tkáně, aby se snížil zánět.

Zapomeňte na Vašeho terapeuta

Studený masážní váleček je přenosný a lehký, aby jej uživatel mohl kamkoliv a kdykoliv přinést. Odnímatelná komfortní rukojeť Vám umožní proniknout hluboko do napnutého svalu. SKLZ Cold Roller je dostatečně lehký na to, abyste jej sbalili do tašky pro zotavení po tréninku. SKLZ Cold Roller Ball - částečná masérka, částečný fyzioterapeut - je základním nástrojem pro pomoc při zotavení.

Návod v angličtině

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: