Kurzy tejpování

Jak se přihlásit Školitelé
   
Časté dotazy Kontakty

 

18. - 19. září 2021 (NOVĚ VYPSÁN)
4. - 5. září 2021 (KURZ OBSAZEN)
19. - 20. červen 2021 (KURZ OBSAZEN)

 

Náplní kurzu Terapeutické využití Temtex tapu je prezentace metody tejpování na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod.

Během prvního dne kurzu jsou účastníci seznámeni s historií vzniku metody a se základním konceptem tejpování, včetně jeho fyziologických účinků. V praktické části se účastníci naučí aplikovat tejpovací pásku tak, aby po absolvování této části kurzu byli schopni využít tejpovací pásku k relaxaci přetížených svalů, ke stimulaci oslabených svalů a ke snížení bolesti a otoků.

V průběhu druhého dne kurzu se vychází ze znalostí základních technik. Účastníci se naučí korekční techniky a prakticky si vyzkouší jejich aplikaci. Po absolvování kurzu jsou účastníci schopni využít tejpovací pásku u ortopedických, neurologických a funkčních poruch pohybového systému.

Odbornost garantují zkušení lektoři a průkopníci tejpování v České republice MUDr. et Mgr. Robert Válka, Mgr. Jitka Kobrová a Mgr. Pavla Mrlíková.

Naše kurzy obdržely souhlasné stanovisko UNIFY, na základě kterého účastník kurzu obdrží kredity do celoživotního vzdělávání.

Jak se na náš kurz tejpování přihlásit

Pro přihlášení do kurzu tejpování Terapeutické využití Temetx tapu je potřeba uhradit kurzovné 5500 Kč na číslo účtu 3269849369/0800, s tím že do zprávy pro příjemce napíšete Vaše jméno. Zároveň je třeba napsat email na jan@rehasport.cz, kde uvedete Vaše jméno, příjmení, datum narození, případně titul a fakturační údaje, aby se nám platba lépe párovala. Jakmile platba dorazí budeme Vás informovat o přijetí platby a zároveň Vašem zařazení do kurzu. Harmonogram včetně doplňujících informací zasíláme v týdnu před zahájením kurzu. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na jan@rehasport.cz nebo 775 096 009.

Pozvanka-temtex-18-19-zari-2021-pdf

 

Doporučená literatura pro absolventy kurzu Terapeutické využití Temtex tapu

Terapeutické využití kinesio tapu Terapeutické využití tejpování Lymfotaping

 

Lektoři kurzů tejpování jsou autory bestsellerů Terapeutické využití kinesio tapu, Terapeutické využití tejpování a Lymfotaping.