SKLZ Universal Massage Roller, dvojitý masážní míč

Kód: PERF-EXRO-01
Neohodnoceno
Značka: SKLZ
597 Kč 493,39 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahřátí a regenerace jsou klíčem k udržení zdravého těla. A lepší péče o tělo začíná s univerzálním masážním válečkem. Jeho jedinečná struktura je navržena tak, aby stimulovala pohyb a zvýšila pohyblivost, zatímco ergonomický tvar umožňuje zaměření na svaly a klouby po celém těle, dokonce i těžko dosažitelných svalů kolem páteře. 

 

Ergonomický design snižuje napětí kloubů a svalů od hlavy až k patě, což pomáhá snižovat pravděpodobnost zranění a dobu regenerace

Unikátní tvar a velikost Vám umožňují zaměřit se na těžko dosažitelné svaly, jako jsou krk a záda

Výrazná textura stimuluje oběh a zvyšuje pohyblivost, což napomáhá regeneraci

Přenosný a snadno použitelný

Voděodolný a snadno se čistí

 

Dosáhne všude

Ergonomický design univerzálního masážního válečku Vám pomůže dosáhnout hlubokých svalů a tkání, na které ostatní válce nemohou. Je ideální pro masáž Vašich zád, krku, hamstringů, stehenních a lýtkových svalů a dalších —  ve skutečnosti neexistuje svalová skupina, na kterou nedokáže dosáhnout.

 

Dokončete regenerci

Díky ergonomickému designu, texturovanému povrchu a ideální pevnosti se univerzální masážní váleček zaměřuje na klíčové svaly zad, páteře a celkové tělesné zdraví. Tento jedinečný válec pomáhá zvýšit průtok krve a ohebnost při rozbíjení uzlů a ztuhlosti, aby pomohl snížit pravděpodobnost zranění a urychlit Vaši regeneraci.

 

Povrch, který stimuluje

Obsahuje výraznou texturu, která pomáhá stimulovat oběh a snižovat napětí svalů, což  pomáhá zvýšit svalovou výkonnost během tréninku a snižuje bolestivost a čas regenerace. Jedinečná rukojeť Vám také umožňuje používat prakticky na jakémkoli povrchu, aniž by byl nepříjemný nebo obtížný.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: