Spophy Coolant Spray, chladící sprej, 200 ml

Kód: SPOCOOL
Novinka Tip
2 hodnocení
Značka: Spophy
179 Kč –11 %
Spophy Coolant Spray, chladící sprej, 200 ml
179 Kč –11 % 159 Kč 131 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spophy Coolant Spray slouží primárně k rychlé úlevě od bolesti při akutním zranění jako například při podvrtnutí kotníku, svalové natažení nebo natržení. Výrazně napomáhá také k redukci otoku a k rychlejší regeneraci poškozených částí pohybového aparátu. Jeho intenzivní chladivý účinek o teplotě -30 až -40 °C vrátí sportovce rychle zpět do hry.

Náhlé zranění během sportu není nic neobvyklého a může znamenat pro sportovce až nutnost okamžitého ukončení dané sportovní aktivity. Spophy Coolant Spray využívá silného účinku negativní termoterapie a dokáže významně redukovat akutní bolest či otok a umožní sportovci pokračovat dále v maximálním výkonu. Kromě svalových zranění výborně funguje na všechny druhy distorze, luxaci a dále na různá nakopnutí nebo pohmožděniny. Jedná se o vynikající první pomoc ke zmírnění bolesti a proto by Spophy Coolant Spray měl najít své místo ve výbavě každého sportovního fyzioterapeuta, maséra nebo doktora. Spophy Coolant Spray je ovšem také vhodný k použití i v různých ortopedických či dětských ambulancích.

Spophy Coolant Spray má vyšší chladivý účinek než jiné chladivé spreje, díky čemuž jej není nutné aplikovat dlouhou dobu, což výrazně prodlužuje jeho životnost. Díky většímu chladícímu účinku lze tak Spophy Coolant Spray využít ke znecitlivění kůže před aplikací injekcí nebo v rámci drobných chirurgických výkonů.

Spophy Coolant, chladící sprej

Nesporné pozitivní účinky negativní termoterapie lze vysvětlit působením na spinální a supraspinální úrovni. Spophy Coolant Spray během aplikace vyvolává silné dráždění chladových receptorů, výsledkem čehož je silný příliv impulzů v daném míšním segmentu. Během aplikace však dochází také k převaze tlumivých interneuronů, díky čemu dochází k snížení dráždivosti buněk v předních rozích míchy s následným snížením svalového napětí. Spophy Coolant Spray tak nejen pomáhá při bolesti a otoku, pomůže Vám efektivně snížit velké svalové napětí, které je často zodpovědné za přetěžování dané části pohybového aparátu, u Vás nebo Vašich klientů.

Díky stejnému efektu lze také efektivně zkombinovat aplikaci Spophy Coolant Spray, respektive negativní termoterapie a svalového natažení k úspěšnému ošetření trigger pointů ve svalu. Jednoduše zachlaďte na několik vteřin pomocí Spophy Coolant Spray sval po celé jeho délce a následně jej natáhněte. Díky této technice nazývané Spray and Stretch dojde k úspěšnému snížení svalového napětí a odstranění trigger pointu ze svalu. Spophy Coolant Spray tak napomáhá k řešení mnoha obtíží pohybového aparátu a ne jen akutních zranění. Spophy Coolant Spray slouží pouze k zevnímu použití.

Aplikujte na kůži nad poškozeným místem ze vzdálenosti 15 cm od pokožky. Aplikuje se 2-3 krát opakovaným nástřikem po dobu 5 vteřin. Neaplikujte dlouho, ani z menší vzdálenosti, aby nevznikly omrzliny. Nepoužívejte na obličej, krk, citlivé oblasti těla nebo otevřené rány. Užívání v těhotenství a během kojení konzultujte s lékařem. V případě potřeby aplikujte opakovaně.

POZOR:
Při přecitlivělosti může vyvolat alergickou reakci. V případě silného zarudnutí léčené oblasti, při omrzlinách nebo puchýřích, po nadměrném používání spreje a v případě pochybností se vždy poraďte s lékařem. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Neinhalujte sprej. Mimořádně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba – uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, otevřeného ohně a jiných zápalných zdrojů. Zákaz kouřit. Nepropichujte ani nespalujte, i po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY PRO TEJPOVÁNÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: