SKLZ Universal Anchor, cvičební kotva

Kód: SWVD-ANCR-04
Neohodnoceno
Značka: SKLZ
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální kotva otevírá nové možnosti tréninku doma. Dříve jste potřebovali hromadu závaží, teď je tu pevná a variabilní kotva pro každé dveře pro mnoho různých cvičení. V kombinaci s různými odpory výcvikových kabelů a ostatních součástí řady SKLZ Slide-Lock lze vytvořit funkční tréninkový systém bez omezení pohybu.

 

Přeměňte dveře a tyče na kotvící body Vašeho tréninku

Rotace 360 ° nabízí plný rozsah pohybu

Může být použit se všemi kompatibilními a vyměnitelnými pomůckami z řady SKLZ Slide-Lock ™

Pro optimální trénink lze tuto univerzální kotvu kombinovat s tréninkovými kabely SKLZ, duálními rukojeťmi, univerzálními manžetami nebo produktem Chop Bar

 

 

 

Smyčka nebo podélně

Univerzální kotva je vyrobena pevně a umožňuje Vám připojit kabely podélně nebo smyčkou pro větší variabilitu Vašeho tréninku.

 

Nejlepší ve všech směrech

Technologie otáčení 360 ° této univerzální kotvy umožňuje bezproblémové otáčení kabelů, a tím následovat přirozené pohyby těla a nikdy neomezovat Váš trénink.

 

Kompatibilní a připravena k bitvě

Postavená tak, aby byla kompatibilní s výcvikovými kabely a dalšími produkty řady Slide-Lock, je tato pomůcka kotevním prostředkem Vašich tréninků, ať jste kdekoli. Připojte jej ke dveřím nebo sloupům a vytvořte tak kotevní bod pro Vaše tréninky.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: