800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

SKLZ Trigger Strap, akupresurní pomůcka

SKLZ Trigger Strap, akupresurní pomůcka
  • SKLZ Trigger Strap, akupresurní pomůcka
  • SKLZ Trigger Strap, akupresurní pomůcka
Cena s DPH: 1 039 Kč
Kód zboží: PERF-TRG-001
Výrobce: SKLZ
Dostupnost: skladem 5 ks

Už žádná nepohodlná masáž spoušťového bodu. Trigger Strap je přesný a umožňuje efektivní masáž spoušťových bodů. Pomáhá k větší pohyblivosti a zkracuje fázi regenerace. Díky inovativnímu designu můžete tlak dle Vašich pocitů ovládat páskem

 

Inovativní, hands-free pomůcka pro uvolnění spoušťových bodů

Dlouhý popruh pro manuální působení na všech částech těla

Speciálně tvarovaný, protiskluzový knoflík pro cílenější a efektivnější uvolňování

Vyvážená základna vyrovná napětí a umožňuje řídit intenzitu

 

 

 

Uvolní také Vaše ruce

S revolučním designem poskytuje Trigger Strap cílené uvolňování spoušťového bodu, které potřebujete pro lepší zahřívání svalů a zotavení – to vše, aniž byste museli používat ruce nebo svou váhu proti stěně, podlaze nebo jiné konstrukci.

 

Zahřívání a regenerace jsou všudypřítomné

Trigger Strap se snadno vejde do Vaší tréninkové tašky a může být použit před, během a po cvičení, hrách a trénincích. Je to tak pohodlné, že jej můžete dokonce využít při sledování televize, při cestování nebo dokonce u Vašeho kancelářského stolu. Ještě lépe, je navržena tak, aby Vám umožnila ovládat intenzitu uvolňování v každém bodě Vašeho těla.

 

Kolečko inspirované sportovcem

Knoflík Trigger Strap byl navržen na základě dat od stovek sportovců a dokázal, že má perfektní velikost pro efektivní uvolnění spoušťového bodu. Knoflík je také pokryt protiskluzovým materiálem pro větší účinnost. Pokud jde o vlastní masáž a údržbu svalů, tento produkt vyčnívá nad ostatními.

Návod v angličtině

Žádné hodnocení nenalezeno


© 2011 REHASPORT