SKLZ Travel Barrel Roller Firm, Masážní válec 30 cm x 11 cm

Kód: PERF-TRVBRF-001
Neohodnoceno
Značka: SKLZ
889 Kč 734,71 Kč bez DPH
Skladem (15 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Travel Barrel Roller Firm disponuje drážkovým vzorem, který podporují masáž pojivové tkáně. Určen před a po cvičení, Travel Barrel Roller Firm nejen že masíruje, ale pomáhá zvýšit pružnost svalů, lépe se zregenerovat a tím obnovit výkon svalové síly. Vše v praktické cestovní velikosti pro každou sportovní tašku atd.

 

Ideální pro samostatnou masáž pojivové tkáně, pro protažení a zvýšení pružnosti svalů

Robustní, odolný, velmi kompaktní design, speciálně navržený pro nepřetržité používání a přepravu v každé sportovní tašce

Každý cvičební program by měl obsahovat aktivní zotavení. Produkt je speciálně vyvinutý pro zdraví svalů. Jeho uzavřené buňky se snadno čistí a jsou vyrobeny z nepromokavé pěny

K dispozici ve střední tvrdosti. Délka asi 30 cm, průměr 11 cm.

Ideální pro přípravu na trénink (warm-up) a aktivní regeneraciMasáž na cestách

Kompaktní velikost Travel Rolleru usnadňuje péči o Vaše tělo na cestách. Perfektní pro masáž měkké tkáně, protahování a zvyšující pružnost kloubů a svalů na různých částech těla.

 

Pevná hustota – pojďme na to

Travel Roller Roller má pevnou hustotu a podporuje sportovce s průměrnou svalovou hmotou a každého, kdo potřebuje základní regeneraci tkání.

 

Masáž před a po

Začněte každý trénink nebo cvičení s masáží, abyste snížili pravděpodobnost zranění ve velkých svalových skupinách. Dokončete každou tréninkovou jednotku pomocí masážního válečku, abyste zvýšili tok kyslíku a uvolnili napětí ve stejných svalech.

Doplňkové parametry

Kategorie: CVIČEBNÍ POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: