800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: volejbal-tejpování prstů

18.1.2015Štěpán Raus

Dobrý den,
hraji aktivně volejbal a poslední dobou se stále víc dostávám do problematiky tejpování prstů. Používám Omnitape 2cm, ale chtěl bych se zeptat, jestli nemáte typ na značku, která má nejlepší poměr cena-kvalita a má tloušťku 2cm. Spotřeba tejpu je čím dál větší a najít levnější variantu by se mohlo hodit :). A kdyby byla nějaká stránka s technikami těchto tejpů, tak bych byl taky velmi vděčný.

Děkuji, Štěpán Raus

19.1.2015tejpovani.cz

Dobrý den, Štěpáne. Nám se osvědčil sportovní fixační tejp 5cm. V sekci "Jak tejpovat" naleznete videonavody i na fixacni tejping. Zatím je zde návod na fixaci palce, kotníku a kolene. Na prsty jistě brzy přibyde.

18.6.2017Kristýna

dobrý den, chci se zeptat. Hrala jsem volejbal a natáhla si šlachu na palci. Už dva týdny mám dlahu a v pondělí, zítra,mám jít na kontrolu. Mohou mi dát tejpy? Byla bych radši než mít dlahu na ruce, je to otrava. Děkuji, Kristýna.

19.6.2017Mgr. Jitka Kobrová, Rehabilitace Rehasport

Dobrý den, Kristýno.
Pokud ošetřující lékař usoudí, že dlaha již není potřeba, můžete pak použít tejp například ke snížení otoku nebo bolesti, případně do záteže tejpem palec stabilizovat. Rozhodnutí záleží na lékaři a výsledku doposavadní léčby. Jakým způsovem palec tejpovat se nedá říct "od stolu". Doporučuji vyhledat fyzioterapeuta vyškoleného v tejpování elastickým tejpem nebo si zakupte fixační tejp http://www.tejpovani.cz/sportovni-fixacni-tejp-5-cm-x-137-m
Tím byste měla zvládnout prst zastabilizovat tejpem sama.

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT