800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: Tejpování zad

14.9.2014Krystyna

Dobrý den,dělám bojový sport a moje zada dostavají z těch padu hodně zabrat a bolí mě..už jsem chodila na rehabilitace,ale bolesti pořád mam,myslíte,že bych měla zkusit tejpování?Že by mi alespon malinko ulevilo? Mám treninky 4x týdně,jak dlouho je můžu mít zatejpovaný? a jestli pořád jak dlouho mi tejpy vydrží? děkuji moc za odpověd

17.9.2014tejpovani.cz

Dobrý den,Krystýno!

Děkujeme za dotaz

Na úvod bych chtěl připomenout, že kinesiotaping je metoda, která muže nastartovat nebo aktivovat autoreparační pochody v organismu a zpravidla bývá vhodným doplnkem komplexní rehabilitační péče.

Určitě bych tejp vyzkoušel, např prostorová korekce v oblasti zad muže být velmi efektivní, a tejp doporučujeme nechat v místě aplikace cca 4-5 dní dle techniky, kterou si zvolíte. Ale jak to tak vypadá, takhle náročný trénink vyžaduje i stejně kvalitní regeneraci event. kompenzační rehabilitaci.

Bylo by fajn si najít kvalitního terapeuta, který by s vámi mohl dlohodobě pracovat a redukovat Vaše obtíže i třeba s pomocí kinesiotapu.

Hezký den!

21.9.2014Krystyna

děkuji za odpověd! A ještě by mě jen zajímalo,když si po těch 4 dnech tejp sundam,za jak dlouho si mužu dat nový? A z jakeho duvodu se tejpy na koncich zastřihují do kulata?

22.9.2014tejpovani.cz

Dobrý den!

U tejpování zad vám bude na regeneraci pokožky a kožních receptorů stačit pauza mezi tejpováním 24 hodin. Konce tejpovacích pásek zastřiháváme do obloučku z důvodu eliminace odlepení (ostrý roh = větší pravděpodobnost zachycení při převlékání a podobně) a hlavně to lépe vypadá:-)...

Hezký den! J.K.

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT