800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: tejpování oštěpařského lokte

1.10.2014Marek

Dobrý den, prohlédl jsem si Váš návod na tejpování tenisového lokte. Je to zajimavé. Ovšem mou dceru trápí oštěpařský loket. Hraje závodně tenis a toto oštěpařský loket si udělala při hraní volejbalu. Ovšem teď při podávání a smečích jí to bolí. Dle textu jsem nic nepochopil. Bylo by možné získat video nebo foto návod nebo popis na tejpování tohoto problému?

3.10.2014tejpovani.cz

Dobrý den, Marku!

I vám bych se chtěl nejprve omluvit za pozdní odpověď - měli jsme teď pár dní problém s diskuzí a některé dotazy se nám ztratily, včetně toho vašeho... Díval jsem se jestli tady máme nějaký návod na tejpování oštěpařského lokte, ale nic jsem nenašel. Nicméně v publikaci Terapeutické využití kinesio tapu, jej naleznete na straně 99. Pokud tuto knížku nemáte k dispozici, tak vám mohu poradit, že postup při tejpování oštěpařského lokte je stejný jako jako u tenisového lokte, jen s tím rozdílem, že pásku musíte lepit na přední stranu předloktí.

Hezký den i vám! J.K.

6.10.2014Marek

Dobrý den, děkuji za odpověď. Publikaci jsem si koupil. Prostuduji si to.

6.10.2014tejpovani.cz

Ještě jednou dobrý den!

Moc se omlouvám, zřejmě jsem nebyl při vědomí - tejpování oštěpařského lokte je samozřejmě totožné s tejpováním tenisového lokte, takže knížku jste si kvůli tomu kupovat nemusel. Přesto věřím, že v ní naleznete mnoho dalších pro vás užitečných aplikací...

Ještě jednou se vám omlouvám a přeji pohodový den! J.K.

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT