800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: tejpování a následná bolest

26.6.2017KM

Dobrý dne,
prosím o radu, dnes mi rehab. pracovnice na deltový sval aplikovala tejp a mám velké bolesti, nevím jestli si tejp nemám raději sundat.
Rameno mne bolí nárazově, o víkendu bylo namoženo, dnes jsem svůj problém popsala rehab. pracovnici, která mi zmáčkla uprostřed ramene (paže) bod - upon deltového svalu a bylo to velice bolestivé. Provedla mi zatejpování, tah jsem přiměřeně cítila, ale od aplikace uběhlo 7 hodin a bolest se vyhrotila a musím si vzít prášek. Je možné, že bylo zatejpováno špatně, nebo je tato nucená bolestivá stimulace v pořádku? Nemám se tejpování raději sundat? Děkuji za odpověď.
KM

10.7.2017Mgr. Jitka Kobrová, Rehabilitace Rehasport

Dobrý den, KM.

Řekla Vám fyzioterapeutka, jakou technikou vám sval zatejpovala?

10.7.2017J.K.

Dobrý den!

Teď přes dovolenou jsme se na diskuzi nedívali, takže se omluvám za pozdní odpověď. Doufám, že už jste si pásku sundala... K vámi popsané situaci se nechci vyjadřovat, když neznám důvod ani techniku tejpování. Nicméně, při porušení základních pravidel tejpování lze bolestivost vyvolat nebo zvýšit. Ta bolest mohla mít i jinou příčinu. Zkuste tu situaci se svou fyzioterapeutkou probrat a klidně nám napište jestli máte nějaký závěr - docela by mě to zajímalo...

S přáním bezbolestného dne J.Kalista

17.7.2017KM

Dobrý den,
třetí den jsem si to sundala a do dalších tří dnů se rameno uklidnilo. K rehab. pracovnici jdu až po dovolených, ale určitě to s ní proberu.
Děkuji

17.7.2017J.K.

Skvěle, tak dejte vědět:-)... Hezký den!

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT