800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: patní ostruha

17.6.2015Vanda

Dobrý den,
měla jsem skoro rok bolest paty zespoda při každém kroku, na RTG snímku potvrzena patní ostruha, byla jsem 4x na opichu, 10x laser, nepomohlo nic.Navštívila doc. fyzioterapeuta, který mi sdělil, že mám uvolněný kloub v patě a doporučil tejp paty plus "gumovou osmičku kolem paty. A konečně jsem se problému zbavila, nyní asi 6 týdnů po zahájení této léčby.

20.6.2015CuteTherapist

To byl pan fyzioterapeut velice zázračný. Jak přesně Vám diagnostikoval tento uvolněný kloub a zbavil ´Vás patní ostruh ?

21.6.2015Vanda

Nezbavil mě ostruhy, ale když mi vyšetřil patu a ukázal, jak se v kloubu hýbe, říkal, že bolesti nemusí být způsobeny ostruhou, ale tím, že kloub je uvolněný a je potřeba ho zpevnit. Tzv. gumová osmička kolem kotníku zpevňuje patu. Tu nosím přes ponožku skoro pořád, jen občas, když nechodím, na chvíli ji uvolním. Zatím je to opravdu moc dobré. Také jsem ve všech botách nosila podpatěnky a nepomohly. Ještě pro vysvětlení - klouby mám uvolněné i v zápěstí, starám se totiž o imobilního manžela, kterému jsem pomáhala, zvedala ho z postele, židle atd., prostě jsem se s ním nadřela a nyní z toho jsou tyto problémy. Ono se nejedná o fyzioterapeuta, ale o pana MUDr., Doc.

26.6.2018Simona

Dobrý večer,kde můžu sehnat prosím tu gumovou patni osmicku? Děkuji za odpověď

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT