800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: Chronická bolest v kříži

27.7.2015Iveta

Dobrý den, maminka má již asi 2 roky úpornou bolest v křížové oblasti zad, která jí pomalu jde do celých nohou. Takže nevydrží dlouho stát a uleví se jí pouze v předklonu. Moc ráda bych jí pomohla a dnes jsem se od kamarádky dozvěděla o fenoménu tejpování. Můžete mi poradit jaký druh tejpů ji mohu koupit, aby jí to pomohlo?
Děkuji za info I. Brázdová

27.7.2015tejpovani.cz

Dobrý den, vážená paní Brázdová!

Děkujeme za váš dotaz. Podle toho co jste zde uvedla bych vám spíše doporučil navštívit McKenzie terapeuta. Předklon (flexe) vaší mamince z krátkodobého pohledu uleví, ale z dlouhodobého pohledu si své obtíže spíše prohlubuje. Pokud jste z Prahy nebo okolí nebo do Prahy jezdíte, tak zkuste maminku objednat k nám do Rehabilitace Rehasport - rádi vám pomůžeme. Pokud bydlíte daleko a do hlavního města nejezdíte, tak si ve svém okolí najděte McKenzie terapeuta. Nemyslím si, že by to mělo být něco s čím by vaše maminka měla žít... Tejpování samozřejmě můžete použít jako součást terapie, ale primární by měla být mechanická léčba, které by mělo předcházet důkladné vyšetření.

S přáním brzkého odstranění obtíží vaší maminky J.Kalista

28.7.2015Iveta

Dobrý den pane Kalista,
bydlíme asi 40 km od Prahy, takže kdyby bylo možné maminku dovézt k Vám, ráda to udělám. Ještě jsem chtěla uvést, že mamka je po operaci obou kyčelních kloubů, ale doktor ke kterému chodí tvrdí, že to s bolestí zad nemá nic společného. Myslíte, že bych ji k Vám tedy mohla objednat alespoň prozatím na vstupní vyšetření a pak se uvidí co dál? Děkuji moc za odpověď.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Iveta Brázdová

28.7.2015tejpovani.cz

Dobrý den, vážená paní Brázdová!

Zavolejte rovnou Mgr. Kobrové na 602 777 701 a řekněte jí o potížích vaší maminky - pokud vám nezvedne telefon, tak má pacienta, ale jakmile to bude možné zavolá vám zpět.

S přáním pohodového dne J.Kalista

28.7.2015Iveta

Ještě jednou dobrý den pane Kalista,
moc děkuji za informaci. Mgr. Kobrové určitě hned zavolám a poradím se s ní.
Krásný den
Iveta Brázdová

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT