800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: Bolest kolene

3.1.2015Honza

Dobrý den chtěl bych prosim poradit jakym stylem tejpovat bolavé koleno, namohl jsem si ho při fotbale křuplo mě tam a v nemocnici se nic nenašlo že asi křupla nějaká mřížka nebo chrupavka či co, takže mam nechat ještě par dni klid a pak pomalu rozhejbavat tak se ptam jakym stylem to zatejpovat, boli me to spise zvenku kolene v tom dolicku takovej tahavej pohyb..

Takze spise zatejpovat koleni vaz nebo celeho kolene jak mate návody? Kinesio pásky už sou na cestě, děkuji za odpověď.

5.1.2015tejpovani.cz

Dobrý den, Honzo! Děkujeme za váš dotaz. Na bolesti kolenního kloubu se nejčastěji používá tato prostorová technika: Tejpování kolene - kinesiotaping. Ale je to dost složité podle toho co píšete... Projevuje se to například otokem po zátěži? Hezký den! J.K.

5.1.2015Honza

Dobrý večer, zatím sem tomu žádnou větší zátěž nedával ale při chůzi pociťuji tahání i mírnou bolest po straně vně kolene a otok tam stále nějaký mám ale je minimální a i druhý den po úrazu byl minimální bez potřeby punkce

6.1.2015tejpovani.cz

Dobrý den!

Pokud to má tendenci otékat a bolet, tak určitě vyzkoušejte ten videonávod na který jsem vám posílal link... Pokud by to nepomohlo, tak navštivte vašeho fyzioterapeuta.

Hezký den! J.K.

27.3.2015Zdena Světlíková

Dobrý den, mám 55 let artrozu kolene III.stupně a silnější obvod kolene můžu použít tejpování. Hezký den p.Zdena

1.4.2015Marcela Marková

Dobrý den paní Zdeno, u artrozy III. st. bývá z důvodu mechanického dráždění struktur kolenního kloubu a vzniklých deformit, výrazný otok. Proto bych jako první volila lymfotaping - prostorová korekce typu síť. Tejpování je určitě důležité kombinovat s korekčním cvičením. Vhodná je i chůze s trekovými holemi. Děkuji a přeji pěkný den. Marková Marcela

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT