800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: Jak tejpovat bolest paty?

20.9.2012..

Dobrý den, z nadměrné zátěže trpím bolestí paty. Jak mám tejpovat?

24.9.2012tejpovani.cz

Dobrý den! Pokud jsou vaše obtíže s patou skutečně způsobené zvýšenou námahou a nikoliv nějakou kostní strukturou, pak vám jistě pomůže odlehčení achilovky ideálně v kombinaci s inhibiční technikou na lýtkový sval. Instuktážní video naleznete zde Tejpování achilovky a lýtka - kinesiotaping.

12.6.2016tana

Dobrý den, manžel je po endoprotéze kyčle. Kontrolní RTG po 3. měsících je v pořádku. Manžel si stěžuje na bolest stehenního svalu - přední strana od kolene po kyčel. Pomůže tejpování? Děkuji

15.6.2016Marcela Marková

Dobrý den Tano. Během výměny kyčelního kloubu dochází k přetnutí středního hýžďového svalu a k odstranění kloubního pouzdra. Samo hojení může vést k vzniku svalových dysbalancí. Většinou však přetrvává svalová nerovnováha, která byla již před operací. Tím že zaniká během arthrozy kloubní štěrbina, dochází k flekčnímu držení dolní končetiny a tím pádem k přetížení střední hlavy předního stehenního svalu. Tejpování doporučuji v kombinaci s cvičením - doporučí fyzioterapeut. Určitě má manžel doporučené lázně. Tam by ho měli vhodné cviky naučit. Přeji pěkný den. Marková Marcela

15.7.2017jozef medvec

dobrý deň.
Manželka má bolesti päty pri zvýšenej záťaži pri chôdzi, lekárom potrvrdená ostroha, predpísané orthézy veľmi nepomáhajú,môže jej pômocť tejpovanie päty?
Ďakujem za odpoveď.

17.7.2017J.K.

Dobrý den, vážený pane Medveci!

Bolest paty určitě můžete snížit i za pomoci tejpování. Na Slovensku se můžete obrátit na odborníka - Mgr. Petera Uríka, MBA (www.tejpovanie.sk).

S přáním pohodového dne J.Kalista

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT