800 200 900
 
 
 Zaregistrovat se

Diskuze: Bolest kolene pod čéškou

19.1.2015Michal

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak zatejpovat koleno při bolestech pod čéškou při pokrčeném koleni a při bolestech na vnitřní straně kolene a dále mam u kolene poškozený zadní meniskus.

Děkuji za odpověď, Michal

19.1.2015Jitka Kobrová

Dobrý den, Michale.

Problém vašeho kolene je dost komplexní. Přístup k němu by tedy také měl být komplexní, tzn. nespoléhat se jen na tejp- ten by měl být pouze doplnkěm rehabilitacni lecby. Bolest pod ceskou muze pomoct resit inhibiční technika přes přímý stehenní sval + odlehčení bolestivého úponu mechanickou korekcí v oblasti pod kolenem (obojí naleznete v našich videoávodech v s sekci Jak tejpovat- Tejpování předního stehenního svalu a tejpovani pro skokanskem kolene).
Na potíže při vnitřní straně kolene doporucuji vyzkouset vazivovou korekcní techniku (rovnez naleznete ve videonavoedch).

13.9.2015natalie smiskova

dobry den.
mam bolesti pod kolenem co s tim delat

13.9.2015natalie smiskova

dobry den.
mam bolesti pod kolenem co s tim delat

16.9.2015Marcela Marková

Dobrý den Natalie, bolesti pod kolenem mohou mít více příčin. Může se jednat o problém související s žilním systémem, s bolestmi bederní páteře s projekcí bolesti do dolní končetiny, svalové přetížení. Je vhodné vyhledat odborného lékaře, který problém vyhodnotí. Přeji pěkný den. Marková Marcela

Reagovat

    
     Vyplňujte pokud chcete informaci o odpovědi
    


© 2011 REHASPORT